Halse Dag
De Halse Dag is een evenement voor jong en oud. Voor iedereen die zin heeft om te genieten van een dagje uit in de Achterhoek.
Wij zetten ons met heel veel plezier en enthousiasme in voor deze dag, die inmiddels wel de boeken in kan als een heuse traditie. Zien we jou ook op de Halse dag?
Stichting De Halse Dag
K.v.K. nummer: 09162856

V.l.n.r.: Tessa van der Veer, Bertine Hermans, Anneke Moorman,
Herdien Beekman, Lies van ’t Pad en Erna Venneker
Het bestuur
Sinds januari 2023 heeft de Halse dag een nieuw bestuur,
bestaande uit ook nu weer allemaal trotse Hallenaren. We stellen ons graag aan jou voor:

Herdien Beekman
~ penningmeester ~
Een Klarenbeekse van oorsprong maar niet meer weg te denken uit Halle.
Sinds 1998 al eigenaresse van De Woage. Houdt van dit dorp en zet zich er graag voor in.

Bertine Hermans
~ secretaris (2017) ~
Eigenaresse van HerWis calculatie- en adviesbureau. "Mijn doel is om de mensen te laten genieten van ons mooie dorp door middel van de Halse dag".

Anneke Moorman
~ sponsoring ~
Sinds juli '22 woon ik met mijn man Jos in Halle. De Halse dag was erg gezellig en om er voor te zorgen deze dag blijvend is, ben ik lid van het bestuur geworden.

Erna Venneker
~ voorzitter ~
Trotse eigenaresse van de kledingwinkel Koko Bizjoe en enorm creatief. Zet zich op verschillende manieren met heel veel passie in voor Halle.

Lies van 't Pad
~ ondersteuning, koor ~
Sinds 2016 trotse inwoonster van Halle. Staat bekend om haar muzikale talent. Zo is ze dirigente bij o.a. het Halse koor. Inmiddels staat ze niet alleen in het koor, maar staat ze er ook voor.

Tessa van der Veer
~ marketing (2023) ~
Woont sinds 2010 in Halle. Voelt zich hier vanaf dag 1 helemaal thuis en "gaat hier dan ook niet meer weg". Houdt van marketing, wat ze ook voor de Halse dag verzorgd.